وبلاگ

توضیح وبلاگ من

دو پهلو

 
تاریخ: 28-01-97
نویسنده: روشنک بنت سینا

این چند روز حال روحی‌ام قمر در عقرب بود. هر چه فکر می‌کردم به نتیجه نمی‌رسیدم. از صبح تا شب گرفته، تا بی‌خوابی‌های نیمه شب. الان که همه چیز آرام شده، مست خواب شده‌ام فقط. در حال حاضر فقط از خوشحالی خوابم نمی‌برد. از نتایج هوای آرام و صاف الانم بعد از طوفان این چند روز این بود که از دو گروه آدم خوشم نمی‌آید. یعنی ازشان متنفر هستم و دوست ندارم با آنها دوست و دم‌خور باشم. یک گروه آدم‌هایی که هی هندوانه زیر بغل آدم می‌گذارند و گروه دوم آدم‌های متواضع. آدم‌های متواضعی که هی نقطه ضعف آدم را در نظرش کوچک جلوه‌ می‌دهند. 

خودم آدم متواضعی نیستم. دوست ندارم به سمت تواضع قدم بردارم. آدم باید اگر خوبی، توانایی، چیزی دارد به آن اعتراف کند و آن را بر زبان بیاورد. اگر هم نیست و ندارد باز هم بگوید. این دو پهلو حرف زدن دیگر چه معنایی دارد. می‌دانم تواضع صفت خوبی است. ولی اگر یک روز این آدم‌های متواضع با من قدم برداشتند، خونشان گردن خودشان است. از ما گفتن.

فقط مانده‌ام این یک سال خسران را چطور جبران کنم؟ کی جواب‌گوی این یک سال است؟ هر چند امروز متوجه شدم من زیادی از خودم توقع دارم. این توقع زیادی باعث پشتکار می‌شود. ولی گاهی باعث می‌شود دائم خودم را له کنم و بشویم و پهن کنم یک گوشه و کناری که توی دید نباشد. خیلی در حق خودم، استعدادم، توانایی‌هایم ظلم می‌کنم. از خودم طلب حلالیت می‌کنم. 

 

آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(2)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
2 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
5.0 stars
(5.0)
نظر از: حضرت مادر (س) [عضو] 
5 stars

سلام زندگی را سخت نگیرید این نیز بگذرد

1397/01/29 @ 20:22
نظر از: . . . قلم . . . [عضو] 

سخت نگیر دختر، اون یک سال را برای خودت داشته باش :)
فکر کن استراحت دادی به خودت

1397/01/29 @ 18:26
نظر از: روشنک بنت سینا [عضو] 
5 stars

پاسخ:

استراحت هم ندادم به خودم. ولی واقعیت چیزی نبود که تو این یکسال فکر می‌کردم.
ولی بی خیال…

1397/01/29 @ 18:46


فرم در حال بارگذاری ...

« بهار موعودفرض کن من عاشق تو هستم. این به تو چه مربوط است؟ »
 
گالری تصاویر